اجاره خودرو بدون چک

کرایه ماشین بدون چک

موسسه‌های کرایه اتومبیل برای کرایه دادن خودروهای خود نیاز به دریافت ضمانت دارند. طبیعی است که این شرکت‌ها برای ارائه سرمایه خود به افراد ناشناس اطمینان خاطر کافی داشته باشند. سرمایه‌هایی که حتی در موارد بسیاری ارزش آن‌ها به چندین میلیارد تومان می‌رسد. دریافت چک و ودیعه نقدی راهی است که شرکت‌های کرایه خودرو برای ضمانت انتخاب می‌کنند. در موارد بسیاری برخی افراد به دلیل نداشت چک نمی‌توانند به خودروی مورد نیاز برسند. در این مطلب قصد داریم تا شما را به نحوه اجاره خودرو بدون چک و تامین سایر ضمانت‌ها در مجموعه هما گشت آشنا کنیم.

چرا چک بانکی برای اجاره خودرو نیاز است؟

متاسفانه برخی مواقع دیده شده که مشتریان پس از کرایه خودرو مشکلاتی را به وجود می‌آورند. مشکلاتی نظیر تحویل دیر هنگام خودرو که نگرانی‌های زیادی را برای مدیران موسسه‌های کرایه اتومبیل به وجود می‌آورد.

اجاره خودرو بدون چک

با استفاده از یک چک بانکی معتبر، مدیران شرکت‌های اجاره خودرو راحت‌تر می‌توانند سرمایه خود را حفظ کنند. برای مثال در صورتی که مشتری خودرو را تا یک بازه مشخص و بدون هماهنگی قبلی تحویل ندهد، چک به اجرا گذاشته می‌شود.

بدیهی است که با اجرا گذاشتن چک موسسه‌های رنت ماشین خیلی ساده‌تر به حق خود می‌رسند. مخصوصا با قوانین جدید چک‌های بانکی که در صورت به اجرا درآمدن چک نزد بانک، کلیه حساب‌های بانکی فرد به طور کامل مسدود خواهد شد. اما استفاده از این روش دریافت ضمانت برای کسانی که دسته چک ندارند چندان خوشایند نخواهد بود. حال با این وضعیت چنین افرادی چگونه می‌توانند مراحل اجاره خودرو بدون چک بانکی را انجام دهند؟ برای پاسخ به این سوال تا انتهای مطلب همراه ما باشید.


انواع ضمانت برای دریافت خودرو بدون چک

موسسه‌های کرایه اتومبیل به این نیاز مردم توجه کرده و راه‌های دیگری نیز برای دریافت ضمانت قرار داده‌اند. ما نیز در مجموعه اجاره خودرو هما گشت روش‌های مختلفی برای دریافت ضمانت داریم تا بدون هیچ محدودیتی بتوانید از خودروهای مجموعه ما استفاده کنید. همچنین در مجموعه ما روش‌های دیگر اجاره ماشین بدون چک نیز وجود دارند که برای استفاده از آن‌ها نیاز به هیچ مدرک خاصی نخواهید داشت.

استفاده از سفته بانکی

برای اجاره خودرو بدون چک راه‌های بسیار ساده‌تری وجود دارد. یکی از همین راه‌ها، ارائه سفته به موسسه کرایه اتومبیل خواهد بود. ما در مجموعه هما گشت نیز شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا مشتریان با سفته بانکی نیز بتوانند از خدمات کرایه اتومبیل ما بهره ببرند. شرایط دریافت چک و سفته در هما گشت کاملا مشابه یکدیگر است.

انواع ضمانت برای کرایه خودرو بدون چک

همچنین مبلغ دریافتی سفته‌ها با چک‌های بانکی هیچ تفاوتی نخواهد داشت. برای انجام این کار کافیست به بانک بروید و سفته مورد نیاز برای خودرو را تهیه کنید.

راه‌های متنوع با توجه به موسسه کرایه اتومبیل

هر یک از موسسه‌های کرایه اتومبیل روش خاصی برای ضمانت خودروهای کرایه‌ای استفاده می‌کنند. به همین دلیل قبل از انجام هر کاری بهتر است که قوانین مربوط به شرکت مورد نظرتان را مطالعه کنید. ما نیز در مجموعه هما گشت شرایط خاصی برای اجاره خودرو بدون چک داریم. مشتریان عزیز برای رنت ماشین بدون چک و یا حتی بدون ضمانت راه‌های مختلفی خواهند داشت. همچنین سایر قوانین مربوط به کرایه خودرو باید رعایت شود و تمامی مدارک مورد نیاز در اختیار مجموعه قرار بگیرد. ما تمام این کارها را برای این انجام می‌دهیم تا مشتریان بدون هیچ نگرانی یا استرسی به خودروی مورد نظرشان برسد.

راه‌های اجاره خودرو بدون ضمانت در هما گشت

برای استفاده از خدمات کرایه اتومبیل هما گشت بدون راننده باید ضمانت‌های کافی را تامین کنید. همچنین مبلغی نیز باید به عنوان ودیعه نزد مجموعه قرار دهید که در پایان به شما بازگردانده خواهد شد. به همین دلیل اگر قصد کرایه خودرو بدون راننده را دارید، باید به فکر تامین سفته مورد نیاز باشید. سایر موارد نیز در هنگام عقد قرارداد کرایه اتومبیل مشخص می‌شود. حال برخی مواقع افراد امکان  ارائه هیچ یک از اسناد ضمانتی را ندارند. باز هم در چنین شرایطی می‌توانید اتومبیل خود را از هما گشت کرایه کنید.

استفاده از خودرو به همراه راننده

افرادی که امکان ارائه هیچ یک از موارد ضمانتی مثل چک یا سفته را ندارند، می‌توانند از خدمات خودروهای با راننده کمک بگیرند. کرایه ماشین بدون چک با راننده از دیگر خدماتی است کد در مجموعه هما گشت به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. برای کرایه خودروها با راننده مجموعه، نیاز به ارائه چک یا سفته برای ضمانت نخواهید داشت. همچنین با استفاده از ماشین‌های با راننده مجموعه به امتیازهای بزرگی می‌رسید که لذت سفر را برای شما دو چندان می‌کند.

اول از همه باید بدانید که رانندگان هما گشت از لحاظ مهارت رانندگی در رتبه‌های بسیار بالایی قرار دارند. خوش‌رویی و رفتار درست با مشتریان دیگر اصلی است که تمام رانندگان هما گشت به آن پایبند هستند. همچنین از کلیه رانندگان مجموعه کرایه خودرو هما گشت با ظاهری کاملا آراسته به ارائه خدمات می‌پردازند. با استفاده از این راه، یک تجربه اجاره خودرو بدون چک لذت بخش خواهید داشت.

استفاده از خودرو به همراه راننده

تامین ضمانت بدون چک در هما گشت

افرادی که قصد دارند تا به جای چک از سفته استفاده کنند، باید سایر مدارک مورد نیاز را برای کرایه خودرو بدون راننده را در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهند. کرایه خودرو بدون چک به چند مدرک ساده نیاز دارد که توسط مشتری قابل تهیه هستند. همچنین ارائه مدارک شناسایی معتبر منطبق با سایر اسناد برای کرایه انواع خودرو ضروری است. مشتریانی که به صورت موقت در کشور ساکن هستند و تابعیت کشورهای دیگر را دارند، با ارائه پاسپورت و سایز ضمانت‌ها لازم قادر به کرایه موقت انواع خودرو خواهند بود.

پرداخت ودیعه نقدی

ودیعه نقدی مبلغی است که مشتری به عنوان ضمانت و به صورت امانی در اختیار موسسه کرایه اتومبیل هما گشت قرار می‌دهند. کلیه متقاضیان اجاره خودرو بدون چک موظف هستند که این مبلغ را در مدت استفاده از خودرو به طور کامل در اختیار مجموعه بگذارند. تمامی خودروهای موجود در مجموعه یک مبلغ ودیعه کاملا جداگانه دارند. ده درصد مبلغ ارش کل خودرو معیاری است که میزان ودیعه خودرو را مشخص می‌کنند.

از آنجایی که قیمت خودروهای موجود در بازار همواره تغییر می‌کنند، نمی‌توان نرخ ثابتی برای ودیعه هر خودرو مشخص کرد. به همین دلیل برای اطلاع از آخرین قیمت ودیعه اتومبیل مورد نظرتان، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

استفاده از سند ملک

امکان استفاده از اسناد ملکی به عنوان ودیعه خودرو دیگر راهی است که مجموعه برای مشتریان قرار داده تا برای انجام این کار هیچ محدودیت نداشته باشند. جهت تامین ضمانت مجموعه می‌توانید از اسناد املاک مختلف مثبت آپارتمان، ویلا یا باغ استفاده کنید. بدیهی است که ارزش ملک شما  باید با قیمت خودرویی که انتخاب می‌کنید تطابق داشته باشد. همچنین اسنادی که جهت ضمانت ارائه می‌شوند، باید به طور کامل تحت مالکیت متقاضی کرایه خودرو باشد.

دریافت خودروی فعلی مشتری برای ضمانت

برای رنت خودرو بدون چک و تامین اعتبارات لازم، امکان استفاده از خودروی فعلی خود را خواهید داشت. اگر ارزش خودروی فعلی به 10 درصد قیمت کل خودرو برسد، می‌توانید آن را به عنوان ودیعه نزد مجموعه قرار دهید.

رنت خودرو بدون چک

همچنین تمامی خودروهای مشتریان باید به همراه سند تحویل داده شوند. توجه داشته باشید که سند مالکیت مربوط به خودرو متقاضی قابل قبول است. یعنی شما امکان گرو گذاشتن خودروهای افراد دیگر برای اجاره خودرو بدون چک را ندارید.

روش‌های پرداخت ودیعه نقدی بدون چک

در موارد بسیاری مبلغ ودیعه کرایه خودرو بدون چک بسیار سنگین می‌شود. به همین دلیل امکان پرداخت نقدی یا با کارت عابر بانک وجود نخواهد داشت. همچنین افراد خارجی که به صورت موقت در کشور ساکن هستند، نمی‌توانند با چنین روش‌های مبلغ ودیعه اتومبیل مورد نظر خود را بپردازند. ما روش‌هایی را در نظر گرفته‌ایم تا راهی به جز پرداخت نقدی برای مشتریان وجود داشته باشد.  در ادامه این بخش از مطلب با سایر روش‌های پرداخت ودیعه کرایه ماشین بدون چک آشنا خواهید شد.

کرایه خودرو بدون چک

پرداخت ارز برای اجاره خودرو بدون چک

افراد خارجی که به صورت موقت در ایران ساکن هستند، برای پرداخت ودیعه نیازی نیست که حتما پول خود را تبدیل کنند. این افراد با هر ارز رایجی که در دست داشته باشند، می‌توانند اتومبیل خود با راننده یا بدون راننده شخصی کرایه کنند. دریافت ارزهای رایج به عنوان ودیعه خودرو، با توجه به نرخ روز ارز و قیمت کلی ماشین مورد نظر متقاضی انجام می‌شود.

گرو گذاشتن سکه و طلا برای ضمانت

پرداخت با سکه و طلا نیز دیگر راهی است که برای ودیعه خودروی مورد نظر پیش‌رو دارید. قیمت روز سکه و قیمت ماشین معیاری است که کارشناسان برای دریافت ودیعه در نظر می‌گیرند. همچنین به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که تمامی سکه‌ها و طلاهای مشتری در امنیت کامل نگهداری خواهند شد. به همین دلیل بدون اینکه نگران سرمایه ارزشمند خود باشید، می‌توانید ودیعه را پرداخت نمایید.

بهترین روش‌های کرایه خودرو در هما گشت

ما در هما گشت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا شما به بهترین خدمات دسترسی داشته باشید. به همین دلیل امکان اجاره خودرو بدون چک را فراهم کردیم تا به ساده‌ترین شکل فرمان خودروی مورد نظر در دستانتان باشد. همچنین کلیه خودروهای مجموعه دارای بیمه نامه شخص ثالث، بدنه و سرنشین هستند تا دیگر هیچ استرسی بابت خسارات حوادث مشکی تحمل نکنید. 

5/5 - (1 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری