اجاره خودرو با راننده

این روزها موسسه‌های کرایه خودرو با روش‌های مختلفی خودروهای خود را در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند. یکی از روش‌های محبوب این کار، اجاره خودرو با راننده است که مزایای خاص خودش را به همراه دارد. در این مطلب سایت هومان گشت، قصد داریم شما را با خدمات اجاره ماشین با راننده به طور کامل آشنا کنیم. اگر با شرایط انجام این کار آشنایی ندارید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

کاربردهای اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده معمولا برای موارد خاصی صورت می‌پذیرد. استفاده برای مسافرت یا مجالس مختلف جزو مهم‌ترین مصارف ماشین‌های اجاره‌ای با راننده محسوب می‌شوند. طبیعی است در چنین شرایطی یک اتومبیل بروز به راننده مجرب امتیازهای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجاره خودرو با راننده

 اگر با مزایای مربوط به اتومبیل‌های اجاره‌ای اصلا آشنایی ندارید، به این بخش از مطلب خوب توجه کنید؛ زیرا با تمامی مزایای کرایه ماشین با راننده آشنا خواهید شد. البته برای رسیدن به تمامی مزایا نوع خودرو، رفتار راننده و خدمات موسسه کرایه اتومبیل به شدت حائز اهمیت خواهد بود. ما در مجموعه هومان گشت سعی داریم تا بهتریت خدمات اجاره خودرو با راننده را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

اجاره خودرو با راننده برای مسافرت

بدون شک مسافرت یکی از بزرگترین موارد استفاده خودروهای اجاره‌ای با راننده محسوب می‌شود. قطعا تجربه یک مسافرت جاده‌ای زیبا به نقاط مختلف کشور آن هم با بهترین ماشین‌های روز دنیا بستر یک سفر لذت بخش را به وجود می‌آورد. حال فرض کنید که فرمان چنین خودرویی را یک راننده ماهر و آشنا به مسیر در دست بگیرد. اگر راننده خوشحال و خنده رو باشند، لذت سفر برای سرنشینان بیشتر خواهد شد.

این کار برای افرادی که یک مهمان خارجی دارند، یک امتیاز جدا خواهد داشت. فرض کنید به جای اینکه با خودروی خود مهمانتان را به دیدن نقاط جذاب ایران زمین ببرید، از یک ماشین خارجی به روز و با راننده مجرب استفاده کنید. با انجام این کار به جای اینکه همیشه پشت فرمان باشید، می‌توانید وقت بیشتری برای مهمان خود بگذارید و از سفرتان به طور کامل لذت ببرید.

شرکت در قرارهای مهم کاری

صاحبین کسب و کارهای بزرگ با انجام این کار می‌توانند بهتر در قرارهای کاری ظاهر شوند. برای مثال هنگامی که با یک خودروی لوکس و راننده شخصی به محال قرارتان می‌رسید، شرکای تجاری شما قطعا حساب ویژه‌تری روی شما باز خواهند کرد. اینجاست که با اجاره خودرو با راننده می‌توانید مسیر روشنی برای پیشرفت کسب و کارتان ایجاد کنید.

ما در مجموعه خود ماشین‌هایی را قرار داده‌ایم که بسیاری از آن‌ها جزو خودروهای لوکس و تشریفاتی به شمار می‌روند. خودروهای لوکس ایتالیایی مانند مازراتی گرند توریسمو یا لوکس‌ترین سدان برند مشهور بی ام را در مجموعه ما خواهید یافت. با کرایه چنین خودروهای گران قیمت و مناسبی قطعا در قرار کاریتان خواهید درخشید.

اجاره ماشین با راننده

حضور در مجالس با خودروی تشریفاتی

از دیگر موارد پر کاربرد ماشین‌های کرایه‌ای با راننده، شرکت در مجالس مختلف است. برخی افراد برای شرکت در برخی مجالس خاص و مجلل، نیاز به یک خودروی مناسب خواهند داشت. حال اگر ماشین شما دارای یک راننده خوش پوش و آراسته باشد، شرایط اندکی بهتر می‌شود. طبیعی است که با ورود به یک مجلس خاص با ماشین لوکس و راننده اختصاصی چشم‌ها را به خود خیره کنید.

تنوع اتومبیل‌های مجموعه هومان گشت انتخاب را برای شرکت در چنین مجالسی ساده‌تر خواهد کرد. ما در مجموعه خود ماشین‌های کرایه با راننده بسیاری داریم که با توجه به ظاهر و مدل، قیمت بسیار مناسبی دارند. پس بدون اینکه نگران موضوع خاصی باشید، می‌توانید خودروی محبوب خود را برای شرکت در مجالس مهم با راننده اختصاصی اجاره کنید.


شرایط اجاره ماشین با راننده

متاسفانه بسیاری از افراد تصور دارند که اجاره ماشین با راننده بسیار سخت است و شرایط پیچیده‌ای دارد. به همین دلیل در موارد بسیاری امتیازهای اجاره خودرو با راننده را به طور کامل از دست می‌دهند. اما باید بدانید که با ساده‌ترین شرایط ممکن، راننده با ماشین در اختیار شما خواهند بود. البته بستگی به نوع قوانین در موسسه کرایه اتومبیل با راننده دارد.

ما در مجموعه هومان گشت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ساده‌ترین شرایط اجاره خودرو با راننده در تهران یا سایر شهرهای ایران مانند جزیره کیش در اختیار مشتریان عزیز قرار بگیرد. مطمئن باشید که با شناخت نادرست به قوانین اجره خودرو، به دلیل از دست دادن امتیازهای بزرگ این کار ناراحت خواهید شد. در قسمت بعدی با شرایط اجاره روزانه ماشین با راننده آشنا می‌شوید.

اجاره خودرو با راننده برای مسافرت

مدارک مورد نیاز کرایه اتومبیل با راننده

برای اجاره ماشین به همراه راننده نیاز به مدارک خاصی نیست. برخی افراد فکر می‌کنند که برای اجاره خودرو نیاز به مدارک ضمانت خاصی مثل سند خانه، ماشین یا چک بانکی نیاز است. اما باید بدانید که موسسه هومان گشت برای ارائه خدمات خودرو با راننده هیچ یک از مدارک گفته شده را از شما طلب نخواهد کرد. جهت اجاره خودرو به همراه راننده شخصی از مجموعه ما تنها به مدارک شناسایی ساده مثل کارت ملّی یا شناسنامه نیاز دارید.

تامین اعتبار نزد مجموعه

کرایه خودرو بدون راننده نیاز به برخی مدارک خاص دارد. متقاضی با ارائه چنین مدارکی می‌تواند اعتبار کافی برای کرایه اتومبیل‌های لوکس بدون راننده را به دست بیاورد. ارائه چنین مدارکی قطعا برای بسیاری سخت یا حتی ناممکن خواهد بود. اما برای کرایه اتومبیل با راننده به هیچ مدرک خاصی جهت تامین اعتبار نزد مجموعه نیاز نیست.

پرداخت ودیعه

دریافت ودیعه از مشتریان یک روال ساده و مشترک بین تمامی موسسه‌های کرایه اتومبیل محسوب می‌شود. متقاضیان برای دریافت خودرو باید 10 درصد مبلغ کلی اتومبیل را جهت ودیعه یا دپوزیت نزد مجموعه قرار دهند. افرادی که قصد استفاده از خدمات اجاره اتومبیل با راننده را دارند، نیازی نیست مبلغی برای ودیعه گرو بگذارند.

مدت زمان کرایه ماشین با راننده و هزینه

ماشین‌های مجموعه هما سرویس که با راننده در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. دارای یک محدودیت زمانی خاص هستند. هزینه‌ای که شما بابت اجاره روزانه ماشین با راننده می‌پردازید، جهت استفاده به مدت ده ساعت خواهد بود. با تمام شدن ده ساعت و اشغال بودن ماشین نزد مشتری، فرد باید طبق نرخ‌نامه مازاد مبلغ کرایه را به مجموعه بپردازد. جهت مشاهده لیست قیمت کرایه اتومبیل با راننده می‌توانید به لینک اشاره شده مراجعه کنید. با مراجعه به این قسمت خواهید دید که ما برای تمامی افراد ماشین های با راننده را ارائه می‌دهیم.

وضعیت رانندگان مجموعه هومان گشت

کرایه ماشین با راننده

بسیاری از افراد که قصد کرایه ماشین با راننده را دارند، نسبت به وضعیت راننده حساس هستند. ما در مجموعه هومان گشت سعی کرده‌ایم تا بخش عمده‌ای از این حساسیت‌ها را با کیفیت بالای خدمات پاسخ دهیم. اگر شما هم چنین ابهامات و نگرانی‌هایی بابت اجاره خودرو با راننده را دارید، هومان گشت بهترین خدمات را به شما هدیه خواهد داد.

ظاهر آراسته و شیک

اولین موضوعی که تمامی رانندگان هومان گشت هومان گشت به آن پایبند هستند، زیبایی و آراستگی ظاهری است. یک راننده خوش پوش با ظاهری پاکیزه و مرتب قطعا برای سرنشینان ماشین خوشایند خواهد بود. به همین دلیل برای شرکت در قرارهای کاری مهم یا مجالس مجلل می‌توانید حساب ویژه‌ای روی شیک پوشی و ظاهر جذاب رانندگان هومان گشت باز کنید. همچنین پوشش رانندگان هماهنگی کاملی با نوع خودرو دارد. ما این نکات ساده را در تک تک جزئیات رانندگان رعایت می‌کنیم تا شما با کیفیت‌ترین خدمات اجاره خودرو با راننده در تهران را تجربه کنید.

برخورد مناسب با مشتریان

قطعا خوشرویی راننده در هنگام کرایه اتومبیل بسیار با اهمیت خواهد بود. مخصوص اگر قصد کرایه اتومبیل برای سفر را داشته باشید اهمیت این قضیه بیشتر از قبل می‌شود. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که از لحاظ اخلاقی هیچ شکلی با رانندگان مجموعه پیدا نمی‌کنید. حتی در مواردی همین خوشرویی راننده لذت تجربه کرایه اتومبیل را به شدت افزایش می‌دهد.

تسلط به اصول تشریفات

خودروی لوکسی که قرار است شما را به قرارهای کاری مهم و مجالس مجلل ببرد، نیاز به یک راننده کار درست درست دارد. یک راننده مجرب که نسبت به آداب تشریفات مسلط باشد. رانندگان مجرب هومان گشت به گونه‌ای با شما رفتار می‌کنند که حس یک فرد مشهور یا سیاستمدارهای بزرگ را داشته باشید.

مهارت بالای رانندگی

مهارت بالا در رانندگی دیگر نکته مهم است که در اجاره ماشین با راننده باید به آن توجه کرد. قطعا مهارت بالای راننده اطمینان و حس آرامش سرنشینان خودرو را افزایش می‌دهد. رانندگان هومان گشت با تجربه و مهارت بالای رانندگی خود یک سفر آرام و ایمن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مدل‌های متنوع خودرو در مجموعه هومان گشت

مهم نیست که قصد کرایه چه نوع اتومبیلی را دارید؛ زیرا در مجموعه هومان گشت به جدیدترین اتومبیل‌های خودروسازی‌های مشهور دست پیدا می‌کنید. انواع خودرو شاسی بلند یا آفرود، سدان، هاچ بک، سدان در سایزهای مختلف و اتومبیل‌های کروک را در هومان گشت خواهید یافت. همچنین مدل‌های اقتصادی تا سوپر لوکس در لیست گنجانده شده تا دیگر محدودیت مالی برای انتخاب خود نداشته باشید.

هومان گشت، راهی برای کرایه خودرو با راننده بدون نگرانی

اجاره خودرو با راننده از مجموعه هومان گشت قطعا بخش عمده‌ای از نگرانی‌های شما را از بین خواهد بود. با استفاده از خدمات کرایه به همراه راننده دیگر نیاز نیست که استرس تصادف یا خسارات احتمالی را داشته باشید. با انجام این کار فقط در صندلی بنشینید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.