اجاره ماشین ارزان

اجاره ماشین ارزان

متاسفانه برخی موسسه‌های کرایه اتومبیل  بر چسب‌های قیمتی غیر منصفانه‌ای روی خودروهای خود قرار می‌دهند. به همین دلیل متقاضیان زیادی نمی‌توانند از مزایای کرایه خودرو در تهران یا سایر نقاط ایران بهره‌مند شوند. اجاره ماشین ارزان با ضمانت‌های ساده نیاز افرادی است که تصور می‌کنند هیچگاه پاسخ مناسبی برای آن نخواهند یافت. ما در مجموعه هما گشت شرایطی را به وجود آورده‌ایم تا مشتریان عزیز با کمترین هزینه ممکن خودروی مورد نظر خود را کرایه کنند.

دردسرهای اجاره ماشین ارزان از موسسه‌های نامعتبر

شاید تصور کنید که پیدا کردن یک موسسه کرایه اتومبیل با قیمت‌ مناسب کار چندان سختی نباشد. این طرز فکر شما اندکی درست است؛ زیرا با جست و جو در میان تبلیغات شرکت‌های اجاره خودرو در فضای مجازی با مکان‌های دیگر، قطعا به نتایجی هم می‌رسید. اما آیا اعتماد به خدمات تمامی این شرکت‌ها به نظر شما منطقی به نظر می‌رسد؟

اجاره ماشین ارزان

کافیست تا یک بار از اتومبیل‌های یک شرکت نامعتبر استفاده کنید تا یک تجربه تلخ از اجاره ماشین ارزان در ذهن شما باقی بماند. برای مثال هنگام تحویل خودرو ماشینی را خواهید دید که هیچ یک از اجزای آن سالم نیست. فضای داخلی کثیف و بدنه پر از آثار ضربه، یک ویژگی مشترک بین تمامی ماشین‌های آن‌ها محسوب می‌شود. قطعا استفاده از چنین ماشین‌هایی برای یک قرار کاری مهم یا مسافرت‌های خانوادگی تجربه مطلوبی رقم نمی‌زند.

خرابی‌های اتومبیل، عدم استفاده از بیمه‌نامه معتبر از دیگر چالش‌هایی است که با استفاده از خدمات شرکت‌های نامعتبر به دست می‌آورید. ما در مجموعه هما گشت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین خدمات اجاره ماشین در تهران را با قیمت ارزان در اختیار شما قرار دهیم. قطعا با استفاده از خدمات دیگر چنین معایبی را در هنگام تحویل خودرو نخواهید دید. اگر قصد اجاره ماشین ارزان در تهران یا سایر شهرهای ایران را دارید، از هما گشت کمک بگیرید.


هما گشت و اجاره ماشین ارزان در تهران

کافیست یک نگاه کوتاه به لیست قیمت اجاره ماشین در مجموعه هما گشت داشته باشید. تیم مجموعه همواره سعی می‌کند تا بهترین خدمات با نازل‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار بگیرد. همچنین برای انتخاب مدل ماشین کرایه‌ای با قیمت مناسب هیچ محدودیتی ندارید؛ زیرا ارزان‌ترین اجاره خودرو در تهران فقط توسط هما گشت ارائه می‌شود.

هزینه کرایه ماشین لوکس از هما گشت

احتمالا تا این بخش از مطلب این باور در ذهن شما شما شکل گرفته که اجاره ماشین ارزان به خودروهای لوکس مجموعه ربطی ندارد. اما ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که خودروهای لوکس را نیز می‌توانید در مجموعه هما گشت اجاره کنید، آن هم بدون پرداخت یک مبلغ هنگفت. در پارکینگ هما گشت خودروهایی را می‌یابید که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا کمیاب و لوکس هستند.

اجاره خودرو ارزان

 با این حال نیازی نیست که مبلغ زیادی بابت کرایه این اتومبیل‌ها بپردازید. برای مثال مدل 730 کمپانی بی ام و که در سری لوکس این خودروسازی قرار می‌گیرد، با پرداخت تنها 5 میلیون تومان اجاره داده می‌شود. سایر خودروهای شاسی بلند و لوکس با برندهای دیگر نیز در مجموعه هما گشت چنین قیمتی برای اجاره دارند.

رنت ماشین‌های خارجی با کمترین قیمت

رنت خودرو ارزان فقط مربوط به اتومبیل‌های لوکس خارجی نیست. ماشین‌های کره‌ای، ژاپنی و آلمانی میان رده نیز طرفدارهای خاص خودشان را دارند. ما در مجموعه هما گشت آمادگی داریم تا خدمات اجاره ماشین ارزان برای این افراد ارائه کنیم. چنین خودروها برای کسانی که میهمان خارجی دارند یا می‌خواهند به مسافرت خانوادگی بروند توصیه می‌شود. ما در مجموعه خود انواع اتومبیل خارجی با کلاس‌های مختلف SUV، سدان، کراس اور، هاچ بک و کروک را در اختیارتان قرار خواهیم داد.


ارزان‌ترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

شاید شما هم فکر می‌کنید که متقاضیان کرایه اتومبیل همیشه به دنبال خودروهای گران قیمت و خارجی هستند. اما باید بدانید که افراد بسیاری برای مصارف مختلف به کرایه یک خودروی ارزان قیمت نیاز پیدا می‌کنند خودروهای داخلی قطعا برای چنین افرادی قطعا یک گزینه بسیار مناسب خواهد بود. مفتخریم که خدمات ارزان‌ترین اجاره خودرو ایرانی در تهران را به پایتخت نشینان عزیز ارائه کنیم.

خودروهای ایرانی در مجموعه هما گشت قیمت 250 تا 400 هزار تومان به ازای هر روز اجاره داده می‌شوند. افرادی که قصد کرایه ماهانه یا هفتگی خودروها را داشته باشد، از مزایای خاصی بهره‌مند خواهد شد. البته این تخفیف فقط مربوط به خودروهای داخلی نیست.

ارزان‌ترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

مدارک لازم برای کرایه اتومبیل ارزان

جهت خودرو ارزان از مجموعه هما گشت باید به فکر تامین چند مدرک ضروری باشید. خدمات اجاره ماشین ارزان در مجموعه تدارک دیده شده تا شما برای استفاده از خودروی مورد نظرتان فشار زیادی متحمل نشوید. اما برای کرایه خودروها به هر مبلغ و مدلی نیاز به چند مدرک ساده دارید. همچنین مدارک مورد نیاز مجموعه به گونه‌ای تنظیم شده تا برای تامین مدارک هم هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید. در این بخش از مطلب قصد داریم تا شما را با مدارک ضروری آشنا کنیم.

مدارک شناسایی

مدارک شناسایی اولین چیزی است که برای اجاره ماشین ارزان از مجموعه هما گشت نیاز دارید. بدیهی است که مجموعه برای کرایه دادن سرمایه‌های خود به مشتریان هویت واقعی آن‌ها را  بداند. با استفاده از مدارک شناسایی ساده می‌توانید احراز هویت را برای کرایه خودرو به راحتی انجام دهید. هموطنان عزیز با ارائه کارت ملی و شناسنامه خود می‌توانند ادامه مراحل کرایه خودروی مورد نظرشان را طی کند. همچنین گواهینامه معتبر برای احراز هویت پذیرفتنی است. مسافرین خارجی که به صورت موقت در ایران اقامت دارند، برای احراز هویت باید پاسپورت خود را در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهند.

چک و سفته

برای  کرایه خودروهای ارزان قیمت تا لوکس نیاز به چک یا سفته بانکی دارد. توجه کنید که این چک‌ها و سفته‌ها قرار نیست که مبلغی به کرایه اتومبیل مورد نظر شما اضافه کنند. یعنی باز هم رنت ماشین ارزان خواهد ماند. تمامی سفته‌ها و چک بانکی نزد مجموعه امانت بوده و در پایان به مشتری بازگردانده می‌شود. همچنین قیمت کل و به روز ماشین مبلغی است که باید در چک نوشته شود یا مشتری به همان میزان سفته تهیه نماید. در صورتی که مشتری چک بانکی برای ضمانت قرار دهید، دسته چک باید به نامش باشد.

ودیعه نقدی

ودیعه نقدی دیگر مبلغی است که متقاضیان باید نزد مجموعه قرار دهند. موسسه هما گشت برای محاسبه میزان ودیعه نقدی یا دپوزیت ( Deposit ) مبلغ روز خودرو در نظر گرفته می‌شود. مشتری موظف است که 10 درصد ارزش کل خودرو را به عنوان ودیعه نزد مجموعه قرار دهد.

شرایط کرایه خودرو ارزان

با بالا رفتن قیمت خودرو مبلغ ودیعه نیز افزایش چشمگیری پیدا کرده است. به همین دلیل بسیاری از افرادی که به اجاره ماشین ارزان نیاز پیدا می‌کنند، نمی‌توانند ودیعه را نقدا  بپردازند. ما در مجموعه هما گشت به این نیاز مشتریان توجه کرده‌ایم و روش‌های مختلفی را برای پرداخت غیر نقدی ودیعه قرار داده‌ایم.

راه‌های ساده‌تر برای پرداخت ودیعه اجاره ماشین‌های ارزان

اگر توانایی مالی برای پرداخت نقدی ودیعه را ندارید، نیازی نیست که نگران شوید. با استفاده از روش‌های دیگر بدون اینکه مبلغی زیاد در حساب خود داشته باشید، می‌توانید ودیعه را بپردازید. در این بخش از مطلب قصد داریم شما را با روش‌های مختلف انجام این کار آشنا کنیم.

سند ملکی

اولین و ساده‌ترین راه برای پرداخت ودیعه بدون وجه نقد استفاده از سند ملکی است. با سند املاک مختلف مثل زمین، آپارتمان یا ویلا ودیعه ماشین درخواستی شما به طور کامل می‌شود. ما سعی داریم تا با این روش اجاره ماشین ارزان را به بهترین شکل ممکن به مشتریان عزیز ارائه کنیم. توجه کنید که ملک مورد نظر شما از لحاظ ارزشی باید با 10 درصد قیمت کل ماشین انتخابی برابری کنند.

طلا و ارز

افراد خارجی که به صورت موقت در ایران ساکن هستند، قطعا پول نقد ایرانی زیادی در دست نخواهند داشت. همچنین موارد بسیار اندکی پیش می‌آید که چنین افرادی یک ملک در ایران به نام خود داشته باشند. این افراد با ارزهای خود می‌توانند ودیعه کرایه ماشین مورد نظرشان را بپردازند. با انجام این کار بدون این که ساعت‌ها درگیر تبدیل ارزهای به پول ملی شوند، ماشینشان را تحویل می‌گیرند. محاسبه ارز مورد نیاز با توجه به 10 درصد قیمت خودرو و نرخ روز ارز انجام می‌شود.

ارزانترین اجاره خودرو در تهران

امانت نگاه داشتن ماشین فعلی مشتری

این گزینه یکی از بهترین امتیازاتی است که با خدمات اجاره خودرو ارزان به دست می‌آورید. اگر در حال حاضر مالک یک ماشین با هر مدلی هستید، اتومبیل خود را برای پرداخت ودیعه در مجموعه به مانت بگذارید. با گرو گذاشتن خودرو به همراه سند نزد هما گشت، تامین ودیعه ماشین درخواستی شما به راحتی به اتمام می‌رسد. بدیهی است که خودرو باید به نام شخص متقاضی کرایه خودرو باشد.

اجاره خودرو ارزان با راننده در هما گشت

موسسه هما گشت مفتخر است تا ارزان‌ترین اجاره خودرو در تهران با راننده را به شما ارائه کند. ماشین‌های با راننده مجموعه به صورت 10 ساعته و با کمترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین در مورد اجاره خودرو با راننده کلیه رانندگان با ظاهری کاملا آراسته و با خوشرویی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز هستند. به همین دلیل علاوه بر مزایای اجاره ماشین ارزان از هما گشت، به امتیاز خودروهای تشریفاتی نیز دسترسی دارید. ما در این مجموعه تمام تلاش خودرو را می‌کنید تا از خدمات مختلف نهایت لذت را ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری