اجاره ماشین عروس

شب عروسی، یک شب به یادماندنی و بسیار مهم برای تمامی زوج‌ها می‌باشد و تمامی افراد، سعی می‌کنند تا بهترین مراسم عروسی را داشته باشند. به همین دلیل برنامه‌های خاصی برای این شب دارند. یکی از عواملی که می‌تواند این شب را برای شما خیلی بهتر کند، ماشین عروس شما می‌باشد. اما اگر ماشین لوکسی ندارید و قصد اجاره ماشین عروس را دارید، نگران نباشد؛ شما می‌توانید به سادگی و با شرایط استثنایی از خدمات مجموعه هومان گشت استفاده کنید. در این مطلب بیشتر با این نوع از اجاره خودرو آشنا خواهید شد.

اجاره ماشین عروس

انواع روش‌های اجاره ماشین عروس در هومان گشت

اجاره ماشین عروس در هومان گشت به دو شکل با راننده و بدون راننده انجام می‎شود که شما عزیزان می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که می‌خواهید، با توجه به شرایطتان انتخاب کنید و از مزایای خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید. در ادامه روش‌های اجاره ماشین عروس را بیان می‌کنیم.

اجاره ماشین عروس با راننده

در شب عروسی، به دلیل این که زوج‌ها، مخصوصا داماد، برنامه‌های فشرده‌ای مانند رفتن به آرایشگاه، گل فروشی، آتلیه رفتن و … را دارد، ممکن است دیگر توان رانندگی کردن را نداشته باشد. در این صورت می‌توانید از خدمات کرایه ماشین عروس با راننده استفاده کنید. رانندگان مجموعه ما، کاملا آموزش دیده هستند و برای خدمات رسانی به شما عزیزان در هر شرایطی، کاملا آماده هستند. همچنین این رانندگان دارای ظاهری آراسته و مرتب و خوش اخلاق هستند.

مجموعه هومان گشت، با داشتن تنوع بسیار بالا در خودروها، آماده است تا هر ماشینی را که شما بخواهید به همراه راننده در اختیار شما قرار دهد. برای اجاره ماشین عروس با راننده، نیاز به مدرکی نیست و تنها با ارائه یک کارت شناسایی معتبر، می‌توانید خودرو مورد نظر خود را برای داشتن یک شب رویایی کرایه کنید.

البته کرایه خودرو با راننده مزایای زیادی دارد و می‌تواند در شرایط مختلف، بسیار مفید واقع شود تا بتوانید به خوبی در زمان خودتان صرفه‌جویی کنید. حتی برای افرادی که فکر می‌کنند، می‌توانند تا مدت زمان زیادی رانندگی کنند، اجاره ماشین عروس با راننده می‌تواند باعث آرامش خیال و کاهش استرس شما شود.
با استفاده از این خدمت، شما می‌توانید به راحتی در طول سفر، بر روی صندلی عقب بنشینید و استراحت کنید و با همسر خود از مدت زمان سفر لذت ببرید. همچنین با استفاده از یک راننده، شما می‌توانید به سرعت به مقصد خود برسید، زیرا مجموعه ما با مهارت‌ترین رانندگان را برای شما انتخاب کرده‌اند که با تمامی مسیر‌ها آشنایی دارند و می‌توانند به سرعت شما را به مقصدتان برسانند.

اجاره ماشین عروس با راننده

اجاره ماشین عروس بدون راننده

اما برخی از افراد هم هستند که می‌خواهند خودشان ماشین عروس را برانند و لذت ببرند، اگر شما هم جز این افراد هستید، می‌توانید ماشین عروس را بدون راننده اجاره کنید تا مالکیت خودرو را برای مدت زمان مشخص شده، کاملا در اختیار داشته باشید.

برای اجاره خودرو به این روش، بر خلاف نوع رنت ماشین با راننده، شما نیاز به مدارکی مانند کارت شناسایی معتبر ( پاسپورت و یا کارت ملی) دارید، البته باید گواهینامه خودتان، یا شخصی که قرار است رانندگی کند را نیز ارائه کنید. یک فقره چک و یا سفته به ارزش کل خودرو به علاوه درصد ارزش اتومبیل به صورت ودیعه نیز باید ارائه کنید که به روش‌های زیر قابل اجرا می‌باشد.

  • به امانت گذاشتن سند ملکی به نام شخص اجاره گیرنده
  • به امانت گذاشتن ماشین شخصی به همراه سند در پارکینگ مجموعه ما
  • به امانت گذاشتن طلا یا سکه یا ارزهای رایج، به ارزش درصد مبلغ خودرو
    البته لازم به ذکر است که در روش اجاره ماشین عروس بدون راننده، مدت زمان کرایه خودرو 15 ساعت می‌باشد و در صورت نیاز به زمان بیشتر، باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

همچنین باید دقت داشته باشید که در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، هر گونه خسارتی به ماشین وارد شود، بر عهده اجاره گیرنده می‌باشد و باید آن‌ها را متقبل شود. به همین دلیل است که در اکثر موارد پیشنهاد می‌‎شود تا خودرو را با راننده کرایه کنید تا در طول زمان استفاده از خودرو به مشکلی بر نخورید و بدون هیچ استرسی بتوانید بهترین شب زندگی عمرتان را تجربه کنید.

اجاره ماشین عروس بدون راننده

قیمت اجاره پژو پارس

پژو پارس

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 550.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
اجاره جک S3

جک S3 مدل 98

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 750.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 850.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
اجاره تیگو 7

چری تیگو 7 مدل 1400

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.200.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.300.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره مزدا 3 نیو

مزدا 3 نیو

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.100.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.300.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره سوناتا YF

هیوندای سوناتا

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.200.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره اپتیما

کیا اپتیما

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.300.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره سانتافه نیو

هیوندای سانتافه

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.850.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.200.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره اسپورتیج

کیا اسپورتیج

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.700.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 330

بی ام و 330

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 1.800.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 630

بی ام و 630

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 2.300.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و Z4

بی ام و Z4

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: ندارد
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 3.200.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره پورشه باکستر

پورشه باکستر

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: ندارد
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 3.900.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بنز C200

بنز C200

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 2.200.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 528

بی ام و 528

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 4.000.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 5.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بنز S500

بنز S500

قیمت اجاره ماشین عروس با راننده: 4.500.000 تومان
قیمت اجاره ماشین عروس بدون راننده: 5.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )

تعرفه اجاره ماشین عروس چگونه تعیین می‌شود؟

مطمئنا قیمت اجاره خودرو از مهم‌ترین عوامل و ملاک‌های برای انتخاب ماشین مورد نظر می‌باشد. در مجموعه هومان گشت، شما می‌توانید تمامی خودرو‌های لوکس و لاکچری موجود در ایران را، با کمترین قیمت ممکن اجاره کنید. اجاره ماشین عروس در مجموعه ما، به صورت 15 ساعته در نظر گرفته می‎شود و اجاره خودرو، با توجه به نوعی که می‌خواهید اجاره کنید ( با راننده و یا بدون راننده) تعیین می‎شود. با مشاهده لیست زیر می‌توانید تعرفه‌ اجاره هر نوع ماشین، از سدان گرفته تا ماشین‌های شاسی بلند را ملاحظه کنید.

اسکورت ماشین عروس

یکی از خدمات هومان گشت، اسکورت ماشین عروس قبل و بعد از مراسم عروسی است. مجموعه ما خودروهای لوکس و تشریفاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا بتوانید پذیرای مهمانان خود باشید و علاوه بر خودتان، آن‌ها هم با استفاده از این خودروها شما را در زمان طی کردن مسیرهای مختلف، همراهی کنند.

اسکورت ماشین عروس با موتور سنگین

گل آرایی ماشین عروس

یکی دیگر از خدمات خوب مجموعه هومان گشت، گل آرایی ماشین عروس می‌باشد. یکی از نشانه‌های شناخت ماشین عروس، گل آرایی زیبای ماشین عروس می‌باشد که شاید خیلی‌ها حساسیت زیادی برای آن به خرج بدهند. با استفاده از این خدمت مجموعه ما، شما می‌توانید خودرو مورد نظر خود را به صورت تزیین شده اجاره کنید. برای این امر، می‌توانید با اپراتورهای هومان گشت تماس بگیرید و پک‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ما بتوانیم ماشین مورد نظر شما را با سلیقه خودتان گل آرایی کنیم.

گل آرایی ماشین عروس

دسته گل

در کنار اجاره ماشین عروس از هومان گشت، می‌توانید دسته گل‌ هم تهیه کنید. در واقع مجموعه ما پک‌هایی را برای کرایه ماشین عروس در نظر گرفته که با خریداری آن‌ها، علاوه رنت خودرو، می‌توانید از خدمات گل آرایی ماشین و دسته گل عروس نیز بهره‌مند شوید. این دسته گل‌ها بسیار شیک و زیبا تزیین شده‌اند و از گل‌های تازه برای درست کردن آن‌ها استفاده شده است. همچنین در پک‌هایی که ما برای عروس داماد در نظر گرفته‌ایم، می‌توانید دسته گل و همچنین گل آرایی ماشین مد نظر خود را با یکدیگر ست کنید.

دسته گل عروس

چگونه از مجموعه هومان گشت ماشین عروس اجاره کنیم؟

اگر قصد اجاره ماشین عروس را دارید، می‌توانید وارد صفحه مخصوص این نوع اجاره در وب‌سایت اصلی ما شوید و انواع خودروها و قیمت هر کدام از آن‌ها را ببینید. سپس می‌توانید با شماره مشخص شده تماس بگیرید تا بتوانید ماشین مورد نظر خود را برای روز عروسی خود رزرو کنید.

البته باید دقت داشته باشید که هزینه واقعی اجاره خودرو، تنها هزینه‌ای که در لیست قیمت آن درج شده، نمی‌باشد و عوامل زیادی می‌تواند بر افزایش قیمت آن تاثیرگذار باشد. در واقع هزینه کرایه ماشین را می‌توان به دو دسته آشکار و نهان دسته‌بندی کرد.

هزینه آشکار در واقع همان قیمتی است که در لیست موجود در وب‌سایت هومان گشت می‌توانید ببینید اما هزینه نهان می‌تواند به چند بخش تقسیم شود. یکی از این هزینه‌ها، بنزین است. ماشین‌های مجموعه ما به صورت باک پر تحویل مشتریان داده می‌شوند و به همان گونه هم پس گرفته می‎شوند. همچنین از جمله هزینه‌های نهان دیگر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • جریمه رانندگی
  • خسارت‌های احتمالی ناشی از تصادف
  • طی کردن مسافت بیشتر از مقدار مشخص شده
  • خدمات خاص مانند گل آرایی، دسته گل و … که به صورت انتخابی می‌باشند

کرایه ماشین عروس با هومان گشت

البته عواملی هم می‌توانند حتی باعث کاهش قیمت اجاره ماشین عروس شوند. به طور مثال، در مجموعه ما، تخفیفات فصلی در قالب طرح‌های تشویقی در نظر گرفته شده است که می‌توانند قیمت خودرو مورد نظر شما را کاهش دهند.

سخن پایانی

مجموعه هومان گشت، با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده، بستری را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز در سراسر تهران، بتوانند به راحتی ماشین مورد نظر خود را کرایه کنند و از خدمات بی نظیر ما استفاده کنند. هدف اصلی مجموعه ما کسب رضایت کامل مشتریان و ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه‌ها است تا بتوانید با کرایه ماشین‌های لوکس از مجموعه ما، تجربه لذت بخشی از رانندگی با ماشین‌های لوکس داشته باشید.

یکی از خدمات اصلی مجموعه هومان گشت، اجاره ماشین عروس می‌باشد که می‌تواند به داشتن شبی ویژه به شما کمک بسیار زیادی کند. تنوع بالا در خودروهای موجود در مجموعه هومان گشت، به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید هر خودرویی را که می‌خواهید از ما اجاره کنید. همچنین متوجه شدید که یکی دیگر از خدمات ما، اجاره خودرو با راننده است. اگر برای این شب مهم، نیاز دارید تا فردی دیگر ماشین عروس را براند و شما با خیالی راحت و بدون استرس از این روز لذت ببرید؛ بنابراین می‌توانید خودرو مورد نظر خود را همراه با راننده‌ای ماهر اجاره کنید.