اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

شب عروسی، یک شب به یادماندنی و بسیار مهم برای تمامی زوج‌ها می‌باشد و تمامی افراد، سعی می‌کنند تا بهترین مراسم عروسی را داشته باشند. به همین دلیل برنامه‌های خاصی برای این شب دارند. یکی از عواملی که می‌تواند این شب را برای شما خیلی زیباتر کند، ماشین عروسی شما می‌باشد. اما اگر خودروی لوکسی ندارید و قصد اجاره ماشین عروس را دارید، نگران نباشید. شما می‌توانید به سادگی و با شرایط استثنایی از خدمات مجموعه هما گشت استفاده کنید. با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اجاره ماشین عروس

انواع روش‌های اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس در هما گشت به دو شکل با راننده و بدون راننده انجام می‎شود که شما عزیزان می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که می‌خواهید، با توجه به شرایطتان انتخاب کنید و از مزایای خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید. در ادامه جزئیات هر دو روش‌ را بیان می‌کنیم.

اجاره ماشین عروس با راننده

در شب عروسی، به دلیل این که زوج‌ها، مخصوصا داماد، برنامه‌های فشرده‌ای مانند رفتن به آرایشگاه، گل فروشی، آتلیه رفتن و … را دارد، ممکن است دیگر توان رانندگی کردن را نداشته باشد. در این صورت می‌توانید از خدمات کرایه ماشین عروس با راننده استفاده کنید. رانندگان مجموعه ما، کاملا آموزش دیده هستند و برای خدمات رسانی به شما عزیزان در هر شرایطی، کاملا آماده هستند. همچنین این رانندگان دارای ظاهری آراسته و مرتب و خوش اخلاق هستند.

مجموعه هما گشت، با داشتن تنوع بسیار بالا در خودروها، آماده می باشد تا هر ماشینی را که شما بخواهید به همراه راننده در اختیار شما قرار دهد. برای اجاره ماشین عروس با راننده، نیاز به مدرکی نیست و تنها با ارائه یک کارت شناسایی معتبر، می‌توانید خودرو مورد نظر خود را برای داشتن یک شب رویایی کرایه کنید.

البته کرایه خودرو با راننده مزایای زیادی دارد و می‌تواند در شرایط مختلف، بسیار مفید واقع شود تا بتوانید به خوبی در زمان خودتان صرفه‌جویی کنید. حتی برای افرادی که فکر می‌کنند، می‌توانند تا مدت زمان زیادی رانندگی کنند، اجاره ماشین عروس با راننده می‌تواند باعث آرامش خیال و کاهش استرس شما شود.
با استفاده از این خدمت، شما می‌توانید به راحتی در طول سفر، بر روی صندلی عقب بنشینید و استراحت کنید و با همسر خود از مدت زمان سفر لذت ببرید. همچنین با استفاده از یک راننده ماهر و کاربلد، شما می‌توانید به سرعت به مقصد خود برسید، زیرا مجموعه ما با مهارت‌ترین رانندگان را برای شما انتخاب کرده‌اند که با تمامی مسیر‌ها آشنایی دارند و می‌توانند به سرعت شما را به مقصدتان برسانند.

اجاره ماشین عروس با راننده

اجاره ماشین عروس بدون راننده

اما برخی از افراد هم هستند که می‌خواهند خودشان ماشین عروس را برانند و لذت ببرند، اگر شما هم جز این افراد هستید، می‌توانید ماشین عروس را بدون راننده اجاره کنید تا مالکیت خودرو را برای مدت زمان مشخص شده، کاملا در اختیار داشته باشید.

برای اجاره خودرو به این روش، بر خلاف نوع کرایه ماشین با راننده، شما نیاز به مدارکی مانند کارت شناسایی معتبر ( پاسپورت و یا کارت ملی) دارید، البته باید گواهینامه خودتان، یا شخصی که قرار است رانندگی کند را نیز ارائه کنید. یک فقره چک و یا سفته به ارزش کل خودرو به علاوه 5 درصد ارزش اتومبیل به صورت ودیعه نیز باید ارائه کنید که به روش‌های زیر قابل اجرا می‌باشد.

  • به امانت گذاشتن سند ملکی به نام شخص اجاره گیرنده
  • به امانت گذاشتن ماشین شخصی به همراه سند در پارکینگ شرکت
  • به امانت گذاشتن طلا ، سکه یا ارز، به ارزش 5 درصد مبلغ خودرو
    البته لازم به ذکر می باشد که در روش اجاره ماشین عروس بدون راننده، مدت زمان کرایه خودرو 15 ساعت می‌باشد و در صورت نیاز به زمان بیشتر، باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

همچنین باید دقت داشته باشید که در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، هر گونه خسارتی به ماشین وارد شود، بر عهده اجاره گیرنده می‌باشد. به همین دلیل است که در اکثر موارد پیشنهاد می‌‎شود تا خودرو را با راننده کرایه کنید تا در طول زمان استفاده از خودرو به مشکلی بر نخورید و بدون هیچ استرسی بتوانید بهترین شب زندگی عمرتان را تجربه کنید.

اجاره ماشین عروس بدون راننده

تعرفه اجاره ماشین عروس چگونه تعیین می‌شود؟

مطمئنا قیمت اجاره خودرو از مهم‌ترین عوامل و ملاک‌های برای انتخاب ماشین مورد نظر می‌باشد. در مجموعه هما گشت، شما می‌توانید تمامی خودرو‌های لوکس و لاکچری موجود در ایران را، با کمترین قیمت ممکن اجاره کنید. اجاره ماشین عروس در مجموعه ما، به صورت 15 ساعته در نظر گرفته می‎شود و تعرفه آن، با توجه به نوعی که می‌خواهید اجاره کنید ( با راننده و یا بدون راننده) تعیین می‎شود. با مشاهده لیست زیر می‌توانید تعرفه‌ اجاره هر نوع ماشین، از سدان گرفته تا ماشین‌های شاسی بلند را ملاحظه کنید.

لیست قیمت اجاره ماشین عروس

قیمت اجاره پژو پارس

پژو پارس

قیمت ماشین عروس با راننده: 550.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
اجاره جک S3

جک S3 مدل 98

با راننده: 750.000 تومان
بدون راننده: 850.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
اجاره تیگو 7

چری تیگو 7 مدل 1400

قیمت ماشین عروس با راننده: 1.200.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.300.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره مزدا 3 نیو

مزدا 3 نیو

قیمت ماشین عروس با راننده: 1.100.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.300.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره سوناتا YF

هیوندای سوناتا

با راننده: 1.200.000 تومان
بدون راننده: 1.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره اپتیما

کیا اپتیما

قیمت ماشین عروس با راننده: 1.300.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 1.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره سانتافه نیو

هیوندای سانتافه

قیمت ماشین عروس با راننده: 1.850.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.200.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره اسپورتیج

کیا اسپورتیج

با راننده: 1.700.000 تومان
بدون راننده: 2.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 330

بی ام و 330

قیمت ماشین عروس با راننده: 1.800.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 630

بی ام و 630

قیمت ماشین عروس با راننده: 2.300.000 تومان
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 2.600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و Z4

بی ام و Z4

با راننده: ندارد
بدون راننده: 3.200.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره پورشه باکستر

پورشه باکستر

قیمت ماشین عروس با راننده: ندارد
اجاره ماشین عروس بدون راننده: 3.900.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بنز C200

بنز C200

قیمت ماشین عروس با راننده: 2.200.000 تومان
بدون راننده: 2.600.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بی ام و 528

بی ام و 528

با راننده: 4.000.000 تومان
بدون راننده: 5.000.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )
قیمت اجاره بنز S500

بنز S500

قیمت ماشین عروس با راننده: 4.500.000 تومان
بدون راننده: 5.500.000 تومان
( برحسب 15 ساعت )

اسکورت ماشین عروس

یکی از خدمات هما گشت، اسکورت ماشین عروس قبل و بعد از مراسم عروسی می باشد. مجموعه ما خودروهای لوکس و تشریفاتی و حتی موتورسیکلت های مخصوص را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا بتوانید پذیرای مهمانان خود باشید و علاوه بر خودتان، آن‌ها هم با استفاده از این خودروها شما را در زمان طی کردن مسیرهای مختلف، همراهی کنند.

اسکورت ماشین عروس با موتور سنگین

گل آرایی ماشین عروس

یکی دیگر از خدمات خوب مجموعه هما گشت، گل آرایی ماشین عروس می‌باشد. یکی از نشانه‌های شناخت ماشین عروس، گل آرایی زیبای آن می‌باشد که شاید خیلی‌ها حساسیت زیادی برای آن به خرج بدهند. با استفاده از این خدمت مجموعه ما، شما می‌توانید خودرو مورد نظر خود را به صورت تزیین شده اجاره کنید. برای این امر، می‌توانید با اپراتورهای هما گشت تماس بگیرید و پک‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ما بتوانیم ماشین مورد نظر شما را با سلیقه خودتان گل آرایی کنیم.

گل آرایی ماشین عروس

دسته گل

در کنار اجاره ماشین عروس از هما گشت، می‌توانید دسته گل‌ هم تهیه کنید. در واقع مجموعه ما پک‌هایی را برای کرایه ماشین عروس در نظر گرفته که با خریداری آن‌ها، علاوه بر رنت خودرو، می‌توانید از خدمات گل آرایی ماشین و دسته گل عروس نیز بهره‌مند شوید. این دسته گل‌ها بسیار شیک و زیبا تزیین شده‌اند و از گل‌های تازه برای درست کردن آن‌ها استفاده می شود. همچنین در پک‌هایی که ما برای عروس داماد در نظر گرفته‌ایم، می‌توانید دسته گل و همچنین گل آرایی ماشین مد نظر خود را با یکدیگر ست کنید.

دسته گل عروس

چگونه از مجموعه هما گشت ماشین عروس کرایه کنیم؟

اگر قصد کرایه ماشین عروس را دارید، می‌توانید پس از انتخاب مدل خودروی مورد نظر خود با مشاوران ما از طریق تماس تلفنی یا واتساپ ارتباط برقرار کنید و اتومبیل مد نظرتان را برای روز جشن رزرو نمایید.

کرایه ماشین عروس با هومان گشت

توجه داشته باشید که عواملی هم می‌توانند حتی باعث کاهش قیمت اجاره ماشین عروس شوند. به طور مثال، در مجموعه ما، تخفیفات فصلی در قالب طرح‌های تشویقی در نظر گرفته می شود، که می‌توانند نرخ خودرو مورد نظر شما را کاهش دهند.

سخن پایانی

مجموعه هما گشت، با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده، بستری را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز در سراسر تهران و شهرهای اطراف تهران، بتوانند به راحتی ماشین مورد نظر خود را کرایه کنند و از خدمات بی نظیر ما استفاده کنند. هدف اصلی مجموعه ما کسب رضایت کامل مشتریان و ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه‌ها می باشد تا بتوانید با کرایه ماشین‌های لوکس از مجموعه ما، تجربه لذت بخشی از رانندگی با ماشین‌های لاکچری مانند بنز و بی ام و و پورشه داشته باشید.

یکی از خدمات اصلی مجموعه هما گشت، اجاره ماشین عروس می‌باشد که می‌تواند به داشتن شبی ویژه به شما کمک بسیار زیادی کند. تنوع بالا در خودروهای موجود در مجموعه هما گشت، به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید هر خودرویی را که می‌خواهید از ما رنت کنید. همچنین متوجه شدید که یکی دیگر از خدمات ما، اجاره خودرو با راننده می باشد. اگر برای این شب مهم، نیاز دارید تا فردی دیگر اتومبیل را براند و شما با خیالی راحت و بدون استرس از این روز لذت ببرید؛ بنابراین می‌توانید خودرو مورد نظر خود را همراه با راننده‌ای ماهر اجاره کنید.


سوالات متداول

مدت زمان اجاره ماشین عروس چند ساعت است؟

بصورت معمول زمان اجاره ماشین عروس 15 ساعت و از ساعت 9 صبح الی 12 شب می باشد.

کرایه ماشین عروس چه هزینه های جانبی دارد ؟

هزینه ساعت اضافه (بیش از 15 ساعت) – هزینه خروج از محدوده شهر تهران (مانند گرمدره ، شهریار ، کرج ، احمدآباد) – هزینه گل آرایی

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس چیست؟

درصورت اجاره ماشین عروس با راننده مدارکی نیاز نیست. اما برای اجاره ماشین عروس بدون راننده نیاز به چک یا سفته به ارزش خودرو ، مبلغ 10 الی 50 میلیون ودیعه بسته به نوع ماشین به عنوان دپوزیت و سند ملکی معتبر مورد نیاز می باشد.

3.6/5 - (17 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری