اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

در شهر بزرگ تهران موسسه‌های کرایه اتومبیل بسیار زیادی خواهید یافت. موسسه‌هایی که هر کدام به صورت جداگانه روش‌های مختلفی برای کرایه خودروها دارند. تنوع بالا این مجموعه‌های باعث شده تا افراد برای کرایه اتومبیل خود دچار سردرگمی‌های مختلفی شوند. ما در مجموعه هماگشت تمام تلاش خود را می‌کنید تا ساده‌ترین شرایط اجاره خودرو در تهران برای مشتریان عزیز فراهم شود. برای آشنایی با خدمات کرایه اتومبیل مجموعه در پایتخت، تا انتهای مطلب  همراه ما باشید.

انواع روش‌های اجاره خودرو در تهران

راه‌های مختلفی برای کرایه اتومبیل در تهران وجود دارد. انتخاب هر یک از این روش‌ها کاملا به نیاز مشتری وابسته خواهد بود. مسافران خارجی که قصد اقامت موقت در تهران را دارند یا افرادی که به دنبال یک خودروی خارجی برای مسافرت‌های برون شهری هستند، باید با توجه به نیازهای خود بهترین روش را انتخاب کنند.

اجاره خودرو در تهران

همچنین قیمت رنت خودرو در تهران با توجه به روش اندکی متفاوت خواهد بود. برای مثال کرایه اتومبیل‌های بدون راننده خرج بیشتری روی دوشتان خواهد گذاشت.

اجاره ماشین در تهران به همراه راننده

رنت ماشین در تهران با راننده مجرب امتیازهای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. فرض کنید که قصد کرایه یک خودروی لوکس برای شرکت در یک قرار کاری مهم را دارید. هنگام رسیدن شما به مقصد با یک ماشین سوپر لوکس و راننده شخصی قطعا تاثیر مثبتی روی ذهن شرکاری تجاری کسب و کارتان می‌گذارد. همچنین افرادی که قصد شرکت در مجالس مجلل را دارند، با اجاره خودرو در تهران به همراه راننده می‌توانند به خوبی در مجلس بدرخشند. مسافرت با یک خودروی ایمن و راننده مجربی است که یک سفر خاطره انگیز را در ذهنتان باقی می‌گذارد.

این تنها مزایای هستند که بعد از کرایه خودرو به دست می‌آورید. برای رنت اتومبیل در تهران به همراه راننده دیگر نیاز به مدارک خاص یا تامین ودیعه نخواهید داشت. باید توجه داشته باشید که خودروهای با راننده مجموعه هما گشت دارای محدودیت زمانی 10 ساعته نیز هستند. همچنین رانندگان مجموعه با ظاهر کاملا آراسته و مهارت بالای رانندگی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خواهند بود.


کرایه خودرو در تهران بدون راننده

لذت رانندگی با بهترین خودروهای لوکس دنیا قطعا برای هر کسی لذت بخش است. اجاره ماشین در  تهران  بدون راننده راهی مناسب برای رسیدن شما به این لذت بزرگ محسوب می‌شود. با استفاده از خودروهای بدون راننده هما گشت می‌توانید یک اتومبیل به روز را برای مسافرت‌های خانوادگی یا انجام کارهای روزمره اجاره کنید. همچنین خودروهای بدون راننده یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی هستند که می‌خواهند به صورت موقت در کشور زندگی کنند.

ما در مجموعه هما گشت ماشین‌های متنوعی قرار داده‌ایم تا تمامی افراد توانایی استفاده از خدمات ما را داشته باشند. به همین دلیل در پارکینگ مجموعه هما گشت در تهران ماشین‌های داخلی تا ماشین‌های سوپر لوکس با تعداد انگشت شمار پایتخت را پیدا می‌کنید. برای مشاهده قیمت‌ها می‌توانید به قسمت لیست قیمت اجاره سایت بروید. البته توجه داشته باشید که برای اجاره خودرو در تهران بدون راننده به مدارک خاصی نیاز دارید که در بخش بعدی مطلب به آن می‌پردازیم. همچنین در هنگام استفاده از خودروهای بدون راننده تنها اجازه پیمایش 250 کیلومتر در هر روز را خواهید داشت.

کرایه خودرو در تهران بدون راننده

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در تهران

متاسفانه بسیاری از موسسه‌های اتومبیل برای رنت ماشین در تهران مراحل بسیار سخت‌گیرانه‌ای دارند. به همین دلیل شاید افرادی به خاطر شرایط سخت نتوانند از مزایا کرایه ماشین بهره‌مند شوند. ما در مجموعه هما گشت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا افراد به ساده‌ترین شکل ممکن به  ماشین دلخواهشان برسند. همچنین مشتری باید بتواند که با این مدارک ساده اعتماد مجموعه را به دست بیاورد. در این بخش از مطلب قصد داریم تا شما را مدارک لازم برای کرایه اتومبیل‌های بدون راننده آشنا کنیم.

مدارک شناسایی

دسته اول مدارکی که برای رنت ماشین در تهران نیاز است، به مدارک شناسایی مربوط می‌شود. متقاضی برای دریافت اتومبیل باید هویت خود را کمک همین مدارک ساده احراز کند. همچنین تمامی مدارکی که در اختیار کارشناسان مجموعه قرار می‌گیرند، نباید بدون اعتبار باشند و اصالت آن‌ها نیز توسط کارشناسان بررسی می‌شود. توجه داشته باشید که تمامی مدارک ارائه شده، همگی باید به نام فرد متقاضی باشند.

در این مرحله شاید تصور کنید افراد خارجی امکان اجاره خودرو در تهران را نخواهند داشت. اما این افراد با پاسپورت معتبر خود و تامین سایر مدارک می‌توانند ماشین مورد نظر خود را تحویل بگیرند. البته باید بدانید که تمامی مدارک شناسایی تا پایان قرارداد کرایه ماشین در تهران نزد مجموعه به امانت می‌ماند.

مدارک مربوط به ودیعه یا دپوزیت

دریافت ودیعه یک روال کاملا عادی بین تمامی شرکت‌های کرایه اتومبیل است. برخی افراد باور دارند که مبلغ ودیعه همان هزینه‌ای است که باید برای کرایه خودرو بپردازند. اما مبلغ ودیعه تنها برای ضمانت بوده و در پایان به مشتری بازگردانده خواهد شد. به همین دلیل نباید خیلی نگران پرداخت ودیعه برای اجاره اتومبیل در تهران باشید. همچنین مجموعه روش‌های مختلفی را برای پرداخت ودیعه در نظر گرفته تا نگران شما بابت این موضوع کمتر شود.

گاهی مواقع افراد امکان پرداخت نقدی ودیعه را ندارد. ما در مجموعه هما گشت شرایطی را فراهم کردیم تا از راه‌های دیگری نیز بتوانید این کار را انجام دهید. برای مثال اگر سند ملکی در اختیار دارید، می‌توانید آن را به عنوان ودیعه در مجموعه قرار دهید. البته سند انتخابی مشتری برای پرداخت ودیعه باید از لحاظ ارزشی با مدل خودرو تطابق داشته باشد.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در تهران

چک

یک برگ چک از دیگر مدارکی است که برای کرایه اتومبیل در تهران نیاز دارید. توجه داشته باشید که چک باید به نام شخص متقاضی باشد. همچنین رقم نوشته شده روی چک در زمان عقد قرارداد مشخص خواهد شد. چکی که برای اجاره خودرو در تهران دریافت می‌شود، باید به رقم ارزش کلی خودروی مشتری باشد. به همین دلیل است که نمی‌توان قیمت چک برای هر خودرو را به صورت دقیق اعلام کرد؛ زیرا قیمت خودروها در بازار به صورت روزانه نوسان پیدا می‌کنند. دقت کنید که این چک به هیچ عنوان توسط مجموعه نقد نخواهد شد و فقط برای ضمانت در دست مجموعه هما گشت می‌ماند.

راه‌های پرداخت دپوزیت ( Deposit )

همانطور که در بخش قبلی مطالعه کردید، باید مبلغی را به عنوان ودیعه یا دپوزیت بپردازید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مبلغ ودیعه هر خودرو چگونه مشخص می‌شود؟ اول از همه باید بدانید که مبلغ دپوزیت ده درصد قیمت کل هر خودرو خواهد بود. یعنی از اگر قصد اجاره یک خودروی 2 میلیارد تومانی را داشته باشید، باید 200 میلیون تومان به عنوان ودیعه نزد شرکت هما گشت قرار دهید. مجموعه نیز راه‌های مختلفی برای دریافت ودیعه قرار داده تا مشتریان هیچ محدودیتی برای کرایه اتومبیل حس نکنند.

پرداخت نقدی ودیعه

پرداخت نقدی اولین راهی است که می‌توانید برای پرداخت ودیعه انتخاب کنید. برای استفاده از این روش امکان پرداخت به صورت کاملا نقد یا با کارت‌های بانکی را خواهید داشت. از آنجایی که مبلغ ودیعه در اکثر موارد بالا است؛ معمولا مشتریان روش‌های دیگر را برای انجام این کار ترجیح می‌دهند.

سایر روش‌های پرداخت

افراد خارجی هم که قصد اجاره خودرو در تهران را دارند، نیازی نیست که ارزهای خود را به پول ملی تبدیل کنند؛ زیرا امکان پرداخت ودیعه با ارزهای رایج بازار وجود دارد. کافیست که مبلغ ودیعه با توجه به نرخ روز ارز و قیمت خودرو محاسبه شده و به همان میزان پول از مشتری دریافت شود. همچنین با طلا و سکه نیز می‌توانید هزینه ودیعه اتومبیل مورد نظر خود را بپردازید. محاسبه قیمت طلا و سکه برای دریافت ودیعه نیز شرایط کاملا مشابه با ارزهای خارجی دارد.

ودیعه اجاره خودرو چیست؟

استفاده از ماشین برای ودیعه

برای تامین ودیعه امکان دریافت ماشین فعلی متقاضی وجود دارد. البته برای اجاره خودرو در تهران ماشین مشتری باید به نام متقاضی باشد. همچنین خودرو باید به همراه سند در اختیار مجموعه هما گشت قرار بگیرد. اتومبیل مشتری نیز تا پایان قرارداد در پارکینگ امن مجموعه باقی خواهد ماند.


مدت زمان رنت اتومبیل در تهران

اجاره خودرو در تهران معمولا با بازه‌های زمانی مختلف صورت می‌گیرد. همچنین هزینه پرداختی مشتری برای هر یک از بازه‌های زمانی کاملا متفاوت خواهد بود. ما در مجموعه هما گشت مفتخریم که اجاره خودرو روزانه در تهران تا کرایه‌ ماهانه اتومبیل را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

روزانه

اجاره خودرو ساعتی در تهران و اجاره روزانه جزو محبوب‌ترین بازه‌های زمانی بین مشتریان عزیز هستند. افرادی که قصد کرایه خودرو برای مجالس یا قرارهای کاری مهم را داشته باشند از این بازه زمانی برای رنت ماشین مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

هفتگی

افراد خارجی که به صورت موقت در پایتخت ساکن هستند، بیشتر از اجاره خودرو هفتگی در تهران استفاده می‌کنند. مجموعه هما گشت آمادگی دارد تا ساده‌ترین شرایط برای رنت اتومبیل توریست‌های خارجی را فراهم کند.

ماهانه

اجاره خودرو ماهانه در تهران به تنهایی مزایای زیادی برای مشتریان عزیز به همراه خواهد داشت. با کرایه خودروهای هما گشت به صورت ماهانه برخی تجهیزات ضروری مثل صندلی کودک، چادر و سایر لوازم مسافرتی، جعبه ابزار و چراغ اضطراری به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد.

خودرو مازراتی هومان گشت

هما گشت و بهترین خدمات برای تمامی نیازها

ما در مجموعه هما گشت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مشتریان به بهترین خدمات اجاره خودرو در پایتخت دسترسی داشته باشند. با استفاده از خدمات مجموعه هما گشت، بدون هیچ نگرانی خاصی فرمان بهترین ماشین‌های دنیا را در دست بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری