اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

برای اجاره خودرو در موسسه‌های کرایه اتومبیل باید مراحلی سختی را بگذرانید. متاسفانه بسیاری از موسسه‌های کرایه اتومبیل مسیر سختی را مقابل متقاضیان قرار می‌دهند. به همین دلیل افرادی که قصد چنین کاری را داشته باشند، بعد از اطلاع شرایط به طور کلی کرایه اتومبیل را فراموش می‌کنند. پرداخت ودیعه های سنگین یکی از سخت‌ترین مراحلی است که هنگام رنت خودرو با آن مواجه می‌شود. ما در مجموعه هما گشت با ارائه خدمات اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی سعی داریم تا شما را بدون هیچ دردسری به صندلی ماشین محبوبتان برسانیم. جهت آشنایی با نحوه اجاره خودرو بدون دپوزیت، این مطلب را از دست ندهید.

چرا برای کرایه خودرو باید ودیعه نقدی داد؟

شرکت‌های کرایه اتومبیل جهت مورد خاص ودیعه نقدی را از مشتری درخواست می‌کنند. در ابتدا باید بدانید که موسسه‌های کرایه اتومبیل سرمایه خود را در اختیار مشتریان ناشناس قرار می‌دهند. ماشین‌های که با توجه به رشد قیمت دلار قیمت اکثر آن‌ها به بیش از یک میلیارد تومان می‌رسد.

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

بدیهی است که مالکین شرکت‌ها نگران چنین سرمایه‌های ارزشمندی باشند. همچنین در برخی موارد مشکلاتی به وجود می‌آید که وجود ودیعه نقدی در دست موسسه بسیار کاربردی خواهد بود.

برای مثال در موارد بسیاری مشتری در هنگام رانندگی با خودرو خسارت‌هایی به آن وارد می‌کند. همچنین در همین موارد متعدد دیده شده که متقاضی خسارت وارده به اتومبیل را گردن نمی‌گیرد. در چنین شرایطی موسسه با استفاده از گرو نگاه داشتن ودیعه می‌تواند خسارت را از مشتری دریافت کند. تا اینجا پرداخت ودیعه نقدی به نفع موسسه خواهد بود. افرادی که قصد اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی را داشته باشند، در این حالت به مشکلات زیادی برخورد می‌کنند. بدیهی است که با کاهش متقاضیان، سود شرکت‌ها به شدت کاهش یابد. اینجاست اجاره ماشین بدون ودیعه نقدی اهمیت خود را نشان می‌دهد.


علت نیاز به اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

با افزایش قیمت اتومبیل در بازار ایران قیمت ودیعه نیز رشد چشم‌گیری پیدا کرد. به همین دلیل پرداخت ودیعه‌ اجاره خودرو آن هم به صورت نقدی از عهده بسیاری از افراد خارج شد. برای مثال فرض کنید که مشتری تقاضای کرایه یک دستگاه خودروی بی ام و سری هفت را داشته باشد. یک خودروی سوپر لوکس که در زمان نگارش این مطلب با قیمت بیش از 7 میلیارد تومان معامله می‌شود.

اگر مشتری قرار باشد که ودیعه این خودرو را به صورت نقدا بپردازد، حداقل 700 میلیون تومانی را در حساب بانکی خود قرار دهد. قطعا عده زیادی از متقاضیان کرایه اتومبیل توانایی پرداخت چنین مبلغ هنگفتی را نخواهند داشت. در اینجا با استفاده از خدمات رنت خودرو بدون ودیعه نقدی می‌توان مشکل چنین افرادی را به طور کامل برطرف کرد.

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

استفاده از دیگر روش‌ها برای پرداخت ودیعه مشکلات زیادی را از بین می‌برد. خوشبختانه موسسه‌های کرایه اتومبیل بسیار زیاد برای رفاه حال مشتریان این روش‌ها را در پروسه کاری خود قرار دادند. ما نیز در مجموعه هما گشت به این نیاز مشتریان توجه کرده‌ایم تا روش‌های بسیار برای رنت خودرو بدون ودیعه نقدی داشته باشید. در بخش‌های بعدی مطلب با جزئیات کامل شرایط اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی در مجموعه هما گشت را برای شما شرح خواهیم داد.

ودیعه نقدی چگونه محاسبه می‌شود؟

جالب است بدانید که عده زیادی تصور می‌کنند که ودیعه نقدی پرداختی به موسسه دیگر باز گردانده نمی‌شود. این افراد به خاطر همین طرز فکر اشتباه مزایای استفاده از خودروهای روز دنیا را دیگر حس نخواهند کرد. با قاطعیت می‌گوییم که هیچ یک از موسسه‌های کرایه اتومبیل برای همیشه ودیعه را نزد خود نگاه نمی‌دارد. هر زمان که مدت قرارداد شما به پایان برسد، ودیعه را به طور کامل دریافت می‌کنید.

هر موسسه کرایه اتومبیل یک فرمول خاص برای محاسبه میزان ودیعه نقدی یا غیر نقدی دارد. ما نیز در مجموعه کرایه اتومبیل هما گشت از یک فرمول خاص استفاده می‌کنیم. به دلیل پارامترهای مربوط به این فرمول، امکان اعلام ودیعه برای هر خودرو در سایت وجود ندارد. به همین دلیل هر زمان که قصد اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی را داشتید، برای اطلاع از میزان با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

هما گشت برای محاسبه میزان ودیعه غیر نقدی قیمت روز اتومبیل درخواستی مشتری را در نظر می‌گیرد. ده درصد قیمت کل خودرو مبلغی است که بابت ودیعه محاسبه می‌شود. برای مثال اگر اتومبیل مورد نظر مشتری در لحظه عقد قرارداد 2 میلیارد تومان ارزش داشته باشد، مشتری موظف است که مبلغ 200 میلیون تومان را به صورت غیر نقدی در مجموعه به امانت بگذارد.


اجاره خودرو بدون دپوزیت در هما گشت

موسسه هما گشت آمادگی دارد تا بهترین خدمات کرایه خودرو بدون ودیعه نقدی را به مشتریان عزیز ارائه کند. ما در مجموعه خود آمادگی داریم تا خودروهای خود را بدون دریافت ودیعه نقدی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. همچنین کلیه خودروهای مجموعه نظیر اتومبیل‌های شاسی بلند، کراس اور، سدان‌های سایز بزرگ لوکس، ماشین‌های ایرانی و اتومبیل‌های کروک همگی با ودیعه‌های غیر نقدی در دسترس مشتریان عزیز خواهند بود. در بخش بعد با خدمات اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی آشنا می‌شوید.

روش‌های مختلف پرداخت ودیعه در مجموعه

موسسه کرایه اتومبیل هما گشت به نیاز مشتریان برای اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی ارزش بسیار زیادی قائل است.

اجاره خودرو بدون دپوزیت

به همین دلیل در هنگام اجاره خودرو از مجموعه هما گشت با انواع روش‌های رنت خودرو بدون ودیعه نقدی مواجه می‌شوید. البته توجه داشته باشید که هر یک از این روش‌ها قوانین خاصی دارد که باید توسط مشتری به طور کامل رعایت شوند. در این بخش از مطلب قصد داریم شما را با جزئیات کامل هر یک از روش‌ها به صورت جداگانه آشنا کنیم.

سند ملکی

اگر سند ملک خاصی را در دست دارید، می‌توانید آن را به عنوان ودیعه کرایه خودرو استفاده کنید. شرکت اجاره اتومبیل هما گشت با دریافت اسناد ملکی مسیر رنت ماشین مورد علاقه شما را هموار می‌کند. البته سند ملک مشتری باید شرایط خاصی داشته باشد. اول از همه باید بدانید که سند ملک مذکور باید به نام شخص متقاضی کرایه خودرو باشد. یعنی امکان گرو گذاشتن اسنادی که به نام افراد دیگر هستند، مورد قبول موسسه نیست. همچنین مهم نیست که سند مربوط به چه نوع ملکی است، اما از لحاظ ارزشی باید با 10 درصد قیمت خودروی درخواستی برابری کند.

پرداخت با ارزهای رایج

مسافرین خارجی که به صورت موقت برای انجام کارهای مختلف در ایران ساکن هستند، این نوع کرایه ماشین بدون ودیعه نقدی مناسب آن‌ها خواهد بود. مشتری پس از اطلاع نسبت به ودیعه محاسبه ماشین مورد نظر خود، امکان پرداخت ودیعه با ارزهای رایج را دارد. توریست‌های خاری با استفاده از این روش می‌توانند بدون دردسرهای تبدیل پول به اتومبیل مورد نیاز خود برسند. جهت برآورد میزان دپوزیت اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی و با ارزهای رایج، نرخ روز ارز مشتری و قیمت ماشین معیار قرار می‌گیرد.

گرو گذاشتن طلا و سکه برای ودیعه

گرو گذاشتن سکه طلا دیگر راهی است که برای کرایه ماشین بدون ودیعه نقدی پیش‌رو دارید. با امانت قرار دادن طلا و سکه به مقدار کافی‌می‌توانی خودرویم مورد نظرتان را در اختیار داشته باشید. بدیهی است که ارزش طلاهایی که به امانت گذاشته می‌شوند، باید بیشتر از 10 درصد قیمت خودرو باشند. همچنین اطمینان خاطر داشته باشید که ما به خوبی امانت‌دار سرمایه ارزشمند شما هستیم. کلیه طلاهای مشتری در محیط امن قرار می‌گیرد تا هیچ خطری تهدیدشان نکند. به همین دلیل بدون اینکه نگران موضوع خاصی باشید، از سواری ماشین خود لذت ببرید.

رنت خودرو بدون ودیعه

دریافت ماشین مشتری به عنوان ودیعه

در صورتی که سند، ارز یا طلا برای پرداخت ودیعه ندارید، می‌تواید از ماشین خود استفاده کنید. البته ارزش ماشین فعلی مشتری که به عنوان ودیعه دریافت می‌شود، باید 10 درصد قیمت اتومبیل درخواستی را پوشش دهد. همچنین خودرو با سند به نام متقاضی، به صورت امانی نزد مجموعه خواهد ماند.

سایر مدارک ضروری برای اجاره خودرو بدون وثیقه

مهم نیست که قصد انتخاب چه روشی برای پرداخت ودیعه را دارید. اگر قصد اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی را داشته باشید هم، باید یک سری مدارک خاص را در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهید. در این بخش سایر مدارک ضروری را برای شما شرح می‌دهیم.

چک یا سفته

چک یا سفته جزو مدارک مهمی است که برای کرایه اتومبیل مورد نظر خود باید تهیه کنید. همچنین در صورت ارائه چک، دسته چک و حساب باید به نام مشتری اصلی باشند. قیمت روز خودرو مبلغی است که باید روی چک درج کنید و در اختیار کارشناسان قرار دهید. البته توجه داشته باشید که چک و سفته‌ها پس از تحویل خودرو به شما بازگردانده می‌شود.

مدارک شناسایی

مدارک شناسایی نیز جهت احراز هویت مشتری ضروری هستند. افراد که داخل ایران زندگی می‌کنند، می‌توانند از مدارک شناساییی عمومی مثل کارت ملی، شناسنامه و گواهینامه جهت احراز هویت کمک بگیرند. همچنین مشتریان خارج جهت انجام این کار امکان استفاده از پاسپورت خود را دارند.

کرایه اتومبیل بدون استرس

ما با خدمات اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی سعی داریم تا شما هیچ مشکلی برای دریافت خودروی مورد نظر نداشته باشید. همچنین آرامش خاطر مشتریان در هنگام استفاده از خدمات مجموعه هما گشت اولویت اول ما خواهد بود. به همین دلیل است که تمامی خودروهای مجموعه از انواع بیمه‌‌نامه‌ها برخوردار هستند. پس به جای نگرانی بابت پرداخت خسارت، از رانندگی با ماشین‌های روز دنیا لذت ببرید. 

اجاره خودرو بدون وثیقه
5/5 - (1 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری