اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

لذت دوچندان سفر به کیش با اجاره خودروهای لوکس

جزیره کیش به دلیل موقعیت کنونی خود، به یکی از بزرگترین جزایر تفریحی ایران تبدیل شده است. با سفر به این جزیره زیبا با تفریحات مختلفی آشنا می‌شوید که هر کدام حال و هوای خودش را دارد. بدون شک یکی از بهترین تفریحاتی که می‌توانید در این جزیره داشته باشید، کرایه اتومبیل محسوب می‌شود. جزیره کیش در دسته مناطق آزاد تجاری قرار دارد. به همین دلیل با اندکی گشت و گذار در این جزیره ماشین‌های جدید و قدرتمند کمپانی‌های بزرگ آلمانی، آمریکایی و ایتالیایی را خواهید دید. با اجاره خودرو در جزیره کیش لذت راننده با چنین خودروهایی را تجربه خواهید کرد.

اجاره خودرو در کیش

شرایط لازم برای اجاره خودرو لوکس در کیش

موسسه‌هایی که در جزیره کیش خودرو کرایه می‌دهند. هر کدام شرایط خاص خود را دارند. متاسفانه بسیاری از همین شرکت‌ها شرایط خیلی سخت و غیر منصفانه‌ای بریا کرایه خودروها در نظر می‌گیرند. به همین دلیل عده زیادی با مطالعه و قوانین شرکت‌ها از لذت رانندگی با خودروهای جذاب منطقه آزاد روی بر می‌گردانند. ما در مجموعه هما گشت شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا مشتریان عزیز بتوانند به ساده‌ترین شکل ممکن به اتومبیل دلخواه خود برسند.

همچنین جهت ارائه مدارک یا ضمانت‌های اجاره خودرو در کیش مجبور به استفاده از یک روش خاص نخواهید بود. مجموعه کرایه اتومبیل هما گشت روش‌های مختلفی برای ضمانت، ودیعه و مدارک لازم قرار داده تا مسافرین جزیره زیبای کیش محدودیتی برای کرایه خودرو نداشته باشند. در بخش مطلب شما را با مدارک و شرایط اجاره ماشین در کیش آشنا می‌کنیم.

مدارک ضروری برای دریافت ماشین

جهت دریافت اتومبیل در جزیره کیش نیاز به یک سری مدارک خاص و تامین ضمانت‌های لازم مجموعه دارد. خوشبختانه در مجموعه کرایه اتومبیل هما گشت، روش‌های مختلفی برای دریافت مدارک تدارک دیده شده تا مشتریان محدودیت خاصی نداشته باشند. به همین دلیل برای تامین مدارک اجاره خودرو در کیش نیاز نیست که نگران باشید. البته دقت کنید که تمامی مدارک و ضمانت‌های لازم باید طبق قوانین و به صورت کاملا صحیح در اختیار کارشناسان مجموعه قرار بگیرد. در ادامه این بخش با کلیه مدارک ضروری و شرایط مربوط به هر کدام آشنا می‌شوید.

مدارک شناسایی

اولین مدرک ضروری برای استفاده از خدمات هر مجموعه‌ای مدارک شناسایی است. مشتریان عزیزی که قصد اجاره ماشین لوکس در کیش را دارند، باید مدارک شناسایی خود را ارائه دهند. بدیهی است مجموعه از هویت افرادی که قصد کرایه چنین خودروهای گران قیمتی می‌کنند باید شناخت کافی داشته باشند. البته برای اجاره خودرو در کیش با هر مدل و قیمتی ارائه مدارک شناسایی الزامی خواهد بود.

هموطنان عزیزی که در جزیره کیش متقاضی اجاره خودرو هستند، می‌توانند احراز هویت خود را با مدارک شناسایی مثل کارت ملی و شناسنامه انجام دهند. همچنین دقت کنید که مدارک نباید منقضی یا بدون اعتبار باشند. البته در صورت  همراه نداشتن این مدارک، ارائه کارت گواهینامه برای احراز هویت کافی است.

افراد خارجی و شرایط ارائه مدارک شناسایی

شرایط لازم برای اجاره خودرو لوکس در کیش

شاید با مطالعه بخش قبلی مطلب این سوال برای شما پیش بیاید که افراد غیر ایرانی چگونه می‌توانند از خدمات مجموعه استفاده کنند؟ طبیعی است که توریست‌های خارجی امکان ارائه مدارک شناسایی ایرانی را نخواهند داشت.

ما در مجموعه هما گشت شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا توریست‌های کشورهای مختلف نیز بتوانند از خدمات اجاره خودرو در کیش استفاده کنند. افراد خارجی که مسافرت تفریحی یا کاری به کیش می‌آیند، با ارائه پاسپورت معتبر امکان احراز هویت را خواهند داشت. همچنین شرایط ویژه‌ای نیز برای تامین ضمانت و ودیعه قرار داده شده تا این عزیزان برای اجاره اتومبیل مورد نظر خود مشکلی نداشته باشند.

چک یا سفته برای ضمانت

برای دریافت تمامی خودروهای موجود در موسسه کرایه اتومبیل هما گشت، نیاز به چک و سفته دارید. چک‌ها و سفته مشتری برای ضمانت دریافت شده و در شرایط خاصی به اجرا گذاشته می‌شود. رقم چک و سفته نیز پس از انتخاب ماشین توسط مشتری مشخص خواهد شد. به همین دلیل  نمی‌توان یک رقم ثابت برای مبلغ چک‌ها و سفته‌های امانی به مشتریان عزیز اعلام کرد. مجموعه هما گشت برای اجاره خودرو در کیش قیمت روز اتومبیل را مبنای مقدار ضمانت می‌ماند. همچنین باید دقت کنید که در صورت استفاده از چک بانکی، حساب باید به نام متقاضی باشد.

پرداخت ودیعه نقدی یا دپوزیت ( Deposit )

ودیعه نقدی و دپوزیت همان مبلغی است که مشتریان عزیز باید به عنوان ضمانت نزد مجموعه قرار دهند. متاسفانه افراد بسیاری تصور می‌کنند که مبلغ ودیعه پولی است که باید برای کرایه خودرو بپردازند. اما کلیه مبلغ ودیعه پس از اتمام قرارداد و تحویل ماشین، به صورت کامل بازگردانده می‌شوند. محاسبه ودیعه نقدی نیز بعد از انتخاب خودرو صورت می‌گیرد؛ زیرا میزان دپوزیت کاملا به ارزش کل خودرو وابسته است. 10 درصد قیمت خودرو، مبلغی است که برای دپوزیت تمامی خودروها بپردازید. همچنین راه‌های دیگری نیز برای پرداخت ودیعه وجود دارند.

سایر روش‌های اجاره خودرو در کیش بدون ودیعه نقدی

این روزها قیمت خودرو در بازار ایران سر به فلک کشیده است. به همین دلیل حتی 10 درصد از قیمت خودروهای موجود در جزیره کیش برای افراد بسیاری سنگین خواهد بود. ما به این محدودیت متقاضیان اجاره خودرو در کیش توجه ویژه‌ای کرده‌ایم.

اگر قصد اجاره ماشین کروک در کیش را دارید و پول نقد کافی برای ودیعه را ندارید، نیاز  نیست که نگران شوید. با استفاده از خدمات مجموعه کرایه اتومبیل هما گشت دیگر محدودیتی برای پرداخت ودیعه نخواهید داشت؛ زیرا راه‌های پرداخت دیگری نیز می‌توانید انتخاب کنید.

ارائه سند ملکی

قیمت اجاره خودرو در کیش

یکی از راه‌های پرداخت ودیعه غیر نقدی در مجموعه هما گشت استفاده از سند ملکی است. با همراه داشتن یک سند معتبر ملکی می‌توانید اعتبار لازم کرایه انواع خود را به دست بیاورید. همچنین نوع سند ملکی هم هیچ اهمیتی ندارد.

البته باید دقت کنید که سند ملکی و سایر مدارک شناسایی متقاضی همگی باید تحت مالکین یک نفر باشند. یعنی امکان استفاده از اسناد دیگران برای کرایه خودرو در مجموعه وجود ندارد.

پرداخت با ارزهای رایج

مسافران خارجی برای پرداخت ودیعه نقدی نیاز نیست که ارز خود را به پول ملی تبدیل کنند. موسسه برای  اجاره خودرو در کیش شرایطی را فراهم کرده تا افراد با سایر ارزهای رایج نیز به خودرو مورد علاقه خود برسند. این افراد هر ارز رایجی که در دست داشته باشند، می‌توانند از آن‌ها برای ودیعه خودروی خود کمک بگیرند. معیار محاسبه ودیعه با ارزهای خارجی همان 10 درصد کل قیمت روز خودرو است. همچنین تعیین میزان ارز برای ودیعه کرایه ماشین طبق نرخ روز ارز انجام می‌شود.

طلا و سکه برای پرداخت ودیعه

کیشوندان یا مسافرین جزیره که به طلای زیادی دسترسی دارند، می‌توانند با طلاهای خود ودیعه ماشینشان را تامین کنند. از آنجایی که بیشتر متقاضیان اجاره خودرو در کیش مسافر هستند، کمتر از طلا برای پرداخت ودیعه استفاده می‌کنند. با این حال باز هم روش دیگری برای پرداخت ودیعه خودرو دارید تا بدون هیچ محدودیت یا استرسی از رانندگی در جزیره زیبای کیش لذت ببرید. در صورت استفاده از طلا برای پرداخت ودیعه غیر نقدی نیاز نیست که نگران سرقت باشید. ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که از سرمایه ارزشمندتان به خوبی مراقبت خواهیم کرد.

مدل‌های خودروی موجود در جزیره کیش

مجموعه هما گشت آمادگی دارد تا قدرت انتخاب بالایی برای کرایه ماشین در اختیارتان قرار دهد. در پارکینگ دفتر کیش هما گشت ماشین‌های جدید از برندهای مشهور خودروسازی‌های روز دنیا را خواهید یافت. همچنین برخی از خودروهای موجود در مجموعه در دسته ماشین‌های سوپر لوکس و کمیاب قرار می‌گیرند. با هما گشت لذت رانندگی با چنین خودروهایی را تجربه خواهید کرد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

کرایه خودرو لوکس در جزیره کیش

همیشه همه افراد به دنبال ماشین‌های گران قیمت یا لوکس نیستند. برای مثال مسافران زیادی دوست دارند بعد بیرون آمدن از فرودگاه یک ماشین در اختیارشان باشد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش از دیگر خدماتی است که هما گشت برای پاسخ به همه نیازهای مشتریان ارائه می‌کند. اگر قصد اجاره خودرو در کیش با قیمت مناسب را دارید، می‌توانید از ماشین‌های سدان و هاچ بک ایرانی مجموعه کمک بگیرید.

لذت رانندگی خاص با اجاره ماشین کروک در کیش

ماشین‌های کروک بهترین انتخابی است که به تمامی مسافران جزیره زیبای کیش توصیه می‌شود. بدون شک رانندگی با یک ماشین کروک لوکس در کنار دریا قطعا لذت سفر شما را دو چندان خواهد کرد. ما در مجموعه خود ماشین‌های کروک جذابی مانند مازراتی گران توریسمو و پورشه باکستر را داریم. همچنین با استفاده از خدمات ما به ماشین‌های کروک آمریکایی نیز دسترسی خواهید داشت.

کمترین قیمت اجاره خودرو لوکس در کیش

قطعا همه ما دوست داریم تا در آینده صاحب یک خودروی لوکس شویم. بدیهی است که رانندگی با چنین خودروهای جذابی لذت و حس خشنودی زیادی به شما  تزریق خواهد کرد. ما در جزیره کیش شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا با چند اقدام ساده پشت فرمان لوکس‌ترین خودروهای جزیره بنشینید. به همین دلیل در لیست اتومبیل‌های خود خودروهایی نظیر بی ام و سری هفت و انواع اتومبیل‌های پورشه را قرار داده‌ایم.

خدمات هما گشت در زیبا‌ترین جزیره خلیج فارس

با هما گشت دیگر نیازی نیست  که برای اجاره خودرو در کیش از مراحل سختی عبور کنید. ما تمام تلاش خود را می‌کنید و تا با آسودگی خاطر کامل به خودروی مورد علاقه خود برسید. همچنین خودروها همگی دارای بیمه‌نامه‌های ضروری هستند تا دیگر استرس خسارات را نداشته باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری