درباره ما

شرکت اجاره خودرو هما گشت واقع در هتل هما تهران یکی از بهترین و معتبرترین موسسه های اجاره ماشین و رنت اتومبیل در کشور می باشد. این شرکت ارائه خدمات توریستی و تشریفاتی و همچنین تاکسی سرویس مسافران محترم هتل هما را به مدت بیش از یک دهه در کارنامه خود دارد. همچنین این شرکت با ناوگانی کامل از خودروهای موجود در ایران شامل خودروهای اقتصادی ، ماشین های میان رده و اتومبیل های لوکس و VIP جهت ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده ، اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس همواره تلاش دارد، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به هموطنان گرامی و مسافرین محترم ارائه نماید. اجاره خودرو روشی نو برای استفاده از خودروهایی مطمئن از برندهای گوناگون برای سفرهای داخل و خارج از شهرها است. امروزه بسیاری از ایرانیان برای قرارهای ملاقات، رفتن به جلسات کاری، طی مسافت‌های بین شهری و مسافرت‌های خانوادگی از این روش استفاده می‌کنند. موسسه اجاره خودرو هوهما مان گشت از معتبرترین شرکت‌های کرایه اتومبیل در ایران است که سابقه‌ای درخشان در ارائه انواع خدمات در این زمینه دارد. شرکت هما گشت با ناوگانی از خودرو‌های لوکس و برندهای مختلف داخلی و خارجی، بهترین خدمات را با کمترین هزینه با هدف جلب رضایت مشتریان خود فراهم کرده است. شرکت هما گشت با نام تجاری “هومان گشت آرمان” واقع در هتل هما تهران یکی از شرکت‌های با سابقه و فعال در ارائه خدمات گوناگون اجاره ماشین در تهران و سراسر ایران است. این شرکت با ناوگانی از انواع خودروهای لوکس از برندهای داخلی و خارجی لذت سفر و رانندگی با خودروی دلخواه را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

اجاره خودرو هومان گشت

چرا هما گشت؟

  • مالکیت تمام ناوگان خودرویی که باعث حذف واسطه ها و قیمت رقابتی خواهد شد.
  • مبلغ ودیعه یا دپوزیت همزمان با تحویل خودرو به مشتری گرامی مسترد خواهد شد.
  • عودت کلیه مدارک و اسناد به مشتری همزمان با تحویل خودرو به شرکت.
  • هدف اصلی هما گشت رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آنها از روند اجاره ماشین می باشد.
  • تیم هما گشت ۲۴ساعته ، متعهد و با تجربه هنگام حوادث احتمالی و برای حل مسائل فنی در ارتباط با مشتریان می باشند .
  • خودروهای شرکت بعد از هر سرویس بطور کامل چکاب فنی شده و از نظر ظاهری نیز هر گونه اشکال (حتی خط و خش) بر طرف خواهد شد.
  • شرکت اجاره خودرو هما گشت با اینکه بعضی از خودروها پر مخاطب تر هستند ولی با ارائه انواع اتومبیل های بازار تلاش می کند دامنه انتخاب ماشین ها برای مشتریان گرامی وسیع تر باشد.
  • اعضا تیم هما گشت پس از گذراندن دوره چند ماهه و همچنین اشتیاق به فعالیت در این شرکت گرد هم آمده اند تا خدماتی با کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نمایند.
4/5 - (7 امتیاز)
پیام واتساپ تماس فوری